Paslaugos

Krikštynos

Bene pati trapiausia šventė prie kurios priglundame su ypatingu nusiteikimu. Pasirūpinsime, jog šventės diena būtų pilna džiaugsmo ir šviesos, o jūs tuo tarpu galėsite skirti visą savo dėmesį akimirkų grožiui įsiminti. Padedame suorganizuoti krikštynų ceremonijas, suplanuoti klasikinę ar nestandartinę mažo žmogučio iškilmių dieną.

Vestuvės

Norėtume, kad svarbiausią TAIP Jūsų gyvenime lydėtų ypatinga atmosfera, o Jūs patys mėgautumėtės kiekviena akimirka. Sunku atsipalaiduoti kai galvoje sukasi galybė minčių, todėl skatiname visus rūpesčius patikėti mums. Padėsime atsakyti į iškilusius klausimus, pateiksime pasiūlymų, pasirūpinsime idėjų įgyvendinimu, šventės dekoravimu bei koordinavimu. Tikime, kad mūsų sukaupta ilgametė patirtis neleis pasiklysti vestuvių planavimo vingiuose.

Santuokos įžadų atnaujinimo ceremonijos

Rodos taip neseniai prisiekėte vienas kitam amžiną meilę, o jau praėjo tiek laiko. Kad ir kiek metų būtų prabėgę, jeigu jaučiate, kad atėjo metas, ištartus santuokos įžadus atnaujinti, dar kartą patirti tą malonų virpulį ištariant Taip, kreipkitės į mus. Mes padėsime jums šią šventę suplanuoti, patarsime, kaip ją paversti prasminga istorija ir pasidalinsime savo patirtimi, jog išpildytumėme visus pageidavimus.

Išleistuvės

Tai itin svarbi šventė palydint vieną gyvenimo etapą ir pasitinkant kitą, atsakingesnį, brandesnį bei savarankiškesnį. Argi ne puiki proga šį įvykį atšvęsti su trenksmu? Baigiate mokyklą, tikime, daug išmokote ir sužinojote, bet jeigu jaučiate, esantys ne visų sričių profesionalai, o ir rūpesčių daugiau nei bet kada, į pagalbą pasikvieskite mus. Organizacinių sugebėjimų ir patirties šioje srityje mums nestinga, tad pasistengsime, jog jūsų išleistuvės būtų įsimintiniausia šventė mokyklos istorijoje!

Jubiliejai

Kiekvienas jubiliejus tai šventė kurią privaloma švęsti griausmingai, emocingai, išradingai ir ypatingai. Esame tam, kad jau per pirmąjį susitikimą pajaustumėte – taip, ši komanda verta mano pasirinkimo. Nes mes manome, kad gyvenimą reikia švęsti, o gimtadienis, ypatingai jubiliejus, yra puiki proga tai padaryti. Jeigu norite švęsti iš visos širdies, patikėkite organizacinius rūpesčius mums ir džiaukitės šia diena.

Vaikų gimtadieniai

Ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems yra didžiulis džiaugsmas dalyvauti vaiko gimtadienyje. Jeigu pritrūkote laiko ar fantazijos mielai padėsime suorganizuoti Jūsų vaikų gimtadienį. Pasiūlysime smagių, originalių idėjų pačiam mažiausiam ir jau paaugusiam jubiliatui. Pagalvosime apie šventės vietą bei vaikučio charakterį atspindinčią programą. Pažadame, sukursime tokią šventę, kurią norėsis kartoti vėl ir vėl.

Sukurk savo istoriją!

Šią grafą paliekame užpildyti Jums. Tik Jūs geriausiai žinote koks gyvenimo etapas yra dabar, ir kokią istoriją norite kurti. Kiekviena proga verta mūsų dėmesio, tad švęskime kartu!

7 istorijos tai jungtis, sujungianti pačias svarbiausias gyvenimo šventes